O nás

Vážení obchodní přátelé, vítáme Vás na stránkách společnosti PAMALU group servis s.r.o.

Firma Vladislav Hynek- PAMALU byla založena v roce 1995 panem Vladislavem Hynkem. Jsme obchodní  a servisní firma zabývající se čerpací technikou. V roce 2010 byla založena společnost PAMALU group servis s.r.o.

V roce 2008 jsme otevřeli kamennou prodejnu určenou především pro koncového zákazníka. Zde naleznete produkty značky GARDENA pro dům i zahradu.

Od počátku existence se zabýváme rozšířením a zkvalitněním nabídky čerpací techniky a mechanických ucpávek. Samozřejmostí je i široký sortiment náhradních dílů a příslušenství.

Dodáváme čerpadla pro použití jak v průmyslu tak i v domácnostech. Mezi naše zákazníky patří malí i velcí odběratelé především z těchto oborů: vodárenství, průmysl, potravinářství, odpadní vody, cukrovarnictví, zemědělství, stavebnictví a dalších.

Přestože naší základní oblastí působnosti je český trh, daří se nám s úspěchem prezentovat i v zahraničí. Spolupracujeme s firmami např.na Slovensku, Polsku, Rakousku, Německu,...

Můžeme Vám nabídnout široký sortiment čerpadel, mechanických ucpávek či zařízení od mnoha českých i zahraničních firem.

V oblasti čerpací techniky spolupracujeme s výrobci, jako jsou  SIGMA Hranice, SAER, ABS, FLYGT, WILO-EMU, KSB, HIDROSTAL, TSURUMI, LOWARA, EBARA, PEDROLO, BRINKMANN Pump, CAPRARI, HCP, EVAK Pumps, GRUNDFOS, SIHI STERLING, BBA Pumps, ISH, SLOVPUMP, FAGGIOLATI Pumps, VARISCO, GARDENA a dalších.

SERVIS ČERPADEL BIOPLYNOVÝCH STANIC:

Zajišťujeme servis čerpadel bioplynových stanic včetně dodávky náhradních dílů a příslušenství pro bioplynové stanice. Čerpadla značek: LANDIA, BAUER Deutschland Vertriebs GmbH, ORAMONT, MEZ Nedvědice a dalších.

Společnost PAMALU group servis s. r. o. je obchodním zástupcem a distributorem mechanických ucpávek značky POWER seal. Dále spolupracujeme s výrobci  mechanických ucpávek značek: Eagle Burgman, DEPAC, JOHN CRANE, ANGA, HTO, FLOWSERVE, AES-SEAL a dalších.

Dále provádíme REPASE mechanických ucpávek, čerpadel, elektromotorů všech možných typů, značek, velikostí, …

Na našich stránkách uvádíme, pro Vaši orientaci, jen některé typové řady čerpadel a mechanických ucpávek pro všeobecné použití a zaměření.

Na Vaši poptávku zpracujeme přesnou cenovou nabídku čerpadel, mechanických ucpávek či náhradních dílů podle Vámi specifikovaných požadavků. S cenovou nabídkou Vám zašleme technickou dokumentaci, dodací termíny, platební podmínky,….

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás s důvěrou kontaktujte.

 

Společnost PAMALU group servis s.r.o. je tu pro Vás. 


KONTAKT

PAMALU group servis s.r.o.

Trávník 51
Senice na Hané
783 45

Mobil:+420 602 752 164
Telefon:+420 585 751 177
Fax:+420 585 947 756
E-mail:info@pamalu.cz

PRODEJNA

Mobil:+420 721 677 157
Telefon:+420 585 751 177
Fax:+420 585 947 756
E-mail:obchod@pamalu.cz

PROVOZNÍ DOBA

pondělí - pátek
8:00 - 12:00 - 13:00 - 16:30